Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Örümcek ve bağnaz kafaların cinneti...

content discovered on Monday, November 20, 2017

CİNNETSuay KARAMANOsmanlı’nın Damat Ferit hükümetinde şeyhülislam olarak görev yapan ve Ulusal Kurtuluş Savaşı yıllarında Mustafa Kemal ile Kuvayı Milliye kuvvetleri için ölüm fetvası çıkartan Mustafa Sabri'nin adı, 1869 yılında doğduğu Tokat’ta bir Anadolu imam hatip lisesine verilince, ortalık karıştı. Ancak bu karışıklık sadece bir gün sürdü. Çünkü ülke çapında yapılan eleştiriler yerini buldu ve halkın örgütlü tepkisi karşısında hiçbir gücün direnemeyeceğinin göstergesi olarak, Mustafa Sabri’nin adı ... read more »

Kömür ‘YÜZDE 35’ daha ‘KARARDI!’

content discovered on Sunday, November 19, 2017

Katı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı Mehmet Tiryakioğlu, kömüre yüzde 35 oranında zam yapıldığını duyurdu...Kömüre yüzde 35 zamKatı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı Mehmet Tiryakioğlu, kömüre zam geldiğini söyledi...Kömüre yüzde 35 oranında zam geldiğini kaydeden Tiryakioğlu, şunları söyledi:"Geçen sene 600-650 TL’den sattığımız kömür bu sene 850 TL oldu. Rusya’nın Çin’e olan bağlantısından kaynaklandığını öğrendik. Kömür, yüzde 35 civarında zamlandı."Kömüre yapılan zamma ilişkin ise resmi bir açıklama ya... read more »

“IMF bizden borç isteyecek durumdaysak!..”

content discovered on Sunday, November 19, 2017

Recep Tayyip Erdoğan'ın “IMF bizden 5 milyar dolar borç istedi, biz verince vazgeçtiler” sözlerine yanıt veren CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Benzine mazota niye sürekli zam geliyor, MTV niye artıyor?” sorusunu yöneltti....Muharrem İnce’den Tayyip Erdoğan’ın ‘İMF bizden borç istedi’ sözlerine’ yanıt!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Rize 6. Olağan İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, 2002 Kasım’da göreve geldiklerinde Türkiye’nin IMF’ye borcunun 23,5 milyar dolar, Merkez Bankasının rezerv... read more »

Mustafa Tuna’da Gökçek'in izinde! Anıtkabir'e s...

content discovered on Sunday, November 19, 2017

Anıtkabir imar planının Atatürk’e ve Cumhuriyet’e yönelik saldırı olduğunu ifade eden yüzlerce vatandaş Ankara Büyükşehir Başkanlığına itiraz dilekçesi vermişti...Yeni başkan da Gökçek'in izinde... Anıtkabir'e saldırıya devam kararı!Anıtkabir imar planının Atatürk’e ve Cumhuriyet’e yönelik saldırı olduğunu ifade eden yüzlerce vatandaş Ankara Büyükşehir Başkanlığına itiraz dilekçesi vermişti...Plana göre Anıtkabir’in bulunduğu alanda 12 bin metrekarelik yeni yapılaşmave alana konut yapılmasının önü açılı... read more »

‘Oralarda yaşamayın kaçın!’

content discovered on Sunday, November 19, 2017

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Avrupa Solunum Derneği’nin de desteklediği “Hava Kirliliği ve Akciğer Sağlıklı” sempozyumunda bilim insanları, Ankara ve İstanbul'un bazı bölgeleri için ‘o ilçelerden kaçın’ uyarısında bulundu...Ankara ve İstanbul için kritik uyarı Habertürk'ten Demet Demirkır'ın haberine göre; Türk Toraks Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Ali Fuat Kalyoncu, şöyle konuştu:“Sigara ne kadar zararlıysa ülkeler için de hava kirliliği o derece zararlı. Mutlak suretle bu hava kirliliğinin yaşamsal b... read more »

AKP 100 milyar lirayı ne yaptı?..

content discovered on Saturday, November 18, 2017

Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Çalışma Bakanlığı bütçesi görüşüldü. 114 milyarlık fonun 17.8 milyarı işsize. SGK’nin gelecek yılki açığı 34 milyar lira... AKP 100 milyar lirayı ne yaptı: İŞSİZE ÖDENEK KALMADI! İşçilerin işsiz kaldıklarında bir süre maaş aldıkları işsizlik sigortası fonu 114 milyar liraya ulaşırken, 15 yılda bunun sadece 17.8 milyar lirası işçilere gitti... Bu sürede fondan yararlanmak için 8 milyon 962 bin kişi başvurdu.Ancak 5 milyon 706 bini ödenek alabildi. 3.2 milyon işsiz ise öden... read more »

Tayyip böyle dedi: “IMF bizden borç istedi, ded...

content discovered on Saturday, November 18, 2017

AKP genel başkanı ve cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Uluslararası Para Fonu IMF'nin Türkiye'den 5 milyar dolar borç istediğini, kendisinin de “verin” dediğini ve bunun ardından IMF'in borç istemekten vazgeçtiğini söyledi...Tayyip Erdoğan ‘anlatıyor’: “IMF bizden borç istedi, dedim ki ‘verin...’”AKP genel başkanı ve cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Uluslararası Para Fonu IMF'nin Türkiye'den 5 milyar dolar borç istediğini, kendisinin de "“verin” dediğini ve bunun ardından IMF'in borç istemekten vazgeçtiğini sö... read more »

İşte İstanbul'a ihanetin sorumluları!

content discovered on Friday, November 17, 2017

CHP İl Başkanı Canpolat: ‘İstanbul'da 121 gökdelen var. Bunların 117'si AKP döneminde yapılmış...’İstanbul'a kimin ihanet ettiği ortaya çıktı CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat CHP'li Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte partisinin Şişhane'deki il başkanlığında basın toplantısı düzenledi...Son dönemde sıkça tartışılan İstanbul'da yeşil alan, çevre, şehircilik, imar, siluetin bozulması, “İstanbul'a ihanet edilmesi” gibi konulara ilişkin yapılan tartışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan ... read more »

Atatürk ve İnönü’ye iftira cezasız kalmadı

content discovered on Friday, November 17, 2017

Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü’nün zimmetine para geçirdiği iftirasını atan İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Hakan Sağlam, 1 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, hükmün açıklanmasını erteledi... Atatürk ve İnönü’ye iftira cezasız kalmadı CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Mehmet Hakan Sağlam hakkında açtığı "Atatürk ile İnönü'ye hakaret ve iftira" davası sonuçlandı...Bakırköy 41. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada, mahkeme ... read more »

Durmak Yok İHANETE DEVAM

content discovered on Friday, November 17, 2017

İBB Meclisi’nde yapılan plan tadilatıyla Haliç kenarındaki 10 bin metrekarelik alanda kat sınırı 4’ten 10’a çıkarıldı. İBB İmar Komisyonu’nun CHP’li üyesi, “Haliç’in 16/9’u olur” dedi.... Durmak Yok İstanbul’a İhanete Devam Gazete Habertürk’ten Esra Boğazlıyan’ın haberine göre, Haliç’e çakılan kazıklar gündemdeki yerini korurken Haliç’le ilgili çok tartışılacak bir kararın daha alındığı ortaya çıktı...Silahtarağa’da, tam da Haliç’in kenarındaki yaklaşık 10 bin metrekarelik alanın kat sınırı plan tadila... read more »

Top Performing Blogs
« Previous12345678910Next »COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)