Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Büyük bir suikastın çöküşünü bildiren bir belge...

content discovered on Sunday, July 23, 2017

LOZAN’DAN GÜNÜMÜZESuay KARAMANLozan Barış Antlaşması’nın imzalandığı gün olan 24 Temmuz 1923 tarihi, ülkemiz için önemli günlerden biridir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu anlaşması olan Lozan Barış Antlaşması ile Türk devletinin bağımsızlığı resmen kabul edilmiştir. Bu antlaşma ile Türk milletinin bağımsızlığını yok eden Mondros ve Sevr Antlaşmaları geçersiz sayılmış, Misak-ı Milli sınırları büyük ölçüde gerçekleştirilmiş, kapitülasyonlar tamamen kaldırılmış, Türkiye Cumhuriyeti ekonomik özgürlüğünü kaza... read more »

Ortaylı'dan, Tayyip'in “hocam” dediği Mısıroğlu...

content discovered on Sunday, July 23, 2017

Prof. Dr. İlber Ortaylı Hürriyet’teki köşesinde isim vermeden Mısıroğlu’nu eleştirdi...İlber Ortaylı'danKadir Mısıroğlu'na: "Kahve sohbetiyle tarih yazılmaz"AKP'ye yakınlığıyla bilinen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “hocam” dediği Kadir Mısıroğlu’nun “Keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı. Ne medreseler lağvedilirdi. Ne hocalar asılırdı. Hiç biri olmazdı” sözlerine tepkiler gelmeye devam ediyor... Hürriyet yazarı Prof. Dr. İlber Ortaylı, adını anmadan “Keşke Yun... read more »

Fazıl Say: ‘Biz Atatürk’ü okulda öğrenmedik’

content discovered on Sunday, July 23, 2017

Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say, son günlerde gündeme oturan yeni müfredattaki Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün anlatılmasına yönelik ders saatlerinin azaltılmasıyla ilgili bir yazı kaleme aldı...Fazıl Say’danyeni müfredatla ilgili çok konuşulacak yazı OdaTV’ye ‘Biz aslında Atatürk’ü okulda öğrenmedik’ başlıklı bir yazı kaleme alan Say’ın satırları şöyle: “Bugünlerde eğitim sistemimizdeki bu yeni müfredattan Atatürk ve laiklik ile ilgili bölümlerin çıkarılmış olması ve de din ile ... read more »

Bilal’in vakfında çocuklara 'sıbyan mektebi' eğ...

content discovered on Friday, July 21, 2017

Bilal Erdoğan’ın yönetiminde olduğu TÜGVA, 4-6 yaş grubu çocuklar için Osmanlı döneminde sıbyan mektebine başlayan çocuklar için düzenlenen “Bedi-i Besmele” töreni yaptı...Bilal Erdoğan’ın vakfında çocuklara 'sıbyan mektebi' eğitimiAKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu’nda olduğu Türkiye Gençlik Vakfı’nın (TÜGVA) Manisa Şubesi’nde 4-6 yaş arasındaki çocuklar için bir Osmanlı geleneği olan “Bed-i Besmele” töreni düzenlendi...‘Okul dönemine... read more »

AKP'li Kuzu'dan PİŞKİN ve ÇİRKİN savunma!

content discovered on Tuesday, July 18, 2017

Burhan Kuzu, Gülen'in Erdoğan ile olan fotoğrafının montajlanmış, Erdoğan'ın yerine CHP liderinin fotoğrafını paylaşmasına pişkin ve ahlaksız bir sabunma yaptı. Kuzu "Amaç hasıl oldu, biraz da biz uyduralım!" dedi...AKP'li Kuzu'dan büyük ahlaksızlığa çirkin savunmaAKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Fethullah Gülen ile Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını, Erdoğan yerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun montajandığı haliyle sosyal medyadan paylaştı...Tepkiler üzerine paylaşımını kaldıra... read more »

“Halka yalan söylemek suçtur. Anıtkabir’deki ağ...

content discovered on Tuesday, July 18, 2017

Anıtkabir’in bulunduğu alanın yapılaşmaya açılmasına ilişkin tartışmada karşılıklı açıklamalar bugün de sürdü...Mimarlar Odası: “Anıtkabir’deki ağaçları hangi gerekçe kestiniz?” Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Anıtkabir’in yapılaşmaya açılmadığını iddia ederek “Yalan yanlış bilgilerle vatandaşı kandırıp, ortalığı karıştırmak için çabalayan ideolojik kafalar yine iş başındalar. Milli Savunma Bakanlığı bizden talep etti ve yapıldı. Yapılan da haberde bahsedildiği gibi değil. Anıtkabir sını... read more »

Saray'ın '50 milyon' çarkı

content discovered on Monday, July 17, 2017

AKP Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “15 Temmuz gecesi 50 milyonluk Türkiye'nin istikbalini kurtardık” sözlerindeki 50 milyonun sehven söylendiğini belirterek“Altında çapanoğlu aramanın manası yok” dedi...Saray'ın '50 milyon' çarkı: “Sehven söylendi” Nergis Demirkaya’nın Gazete Duvar’da yer alan haberine göre, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın darbe girişimiyle ilgili “Biz, 15 Temmuz gecesi 250 kahramanı toprağa verdik, karşılığında 50 milyonluk Türkiye’nin istikbalini kurt... read more »

‘DESTAN’, emperyalizmi dize getiren Ulusal Kurt...

content discovered on Sunday, July 16, 2017

DESTANMIŞSuay KARAMANTemmuz 2016 tarihinde ülkemizde trajikomik bir darbe girişimi yaşanmıştı. Aradan geçen bir yılda, bu darbe girişimini çözmek yerine, “destan yazıldı” tanımlaması yapıldı. Bu tanımlama ile adına “destan” denilen darbe girişimi, hazırlanışıyla, uygulamasıyla, sonuçları ve sonuçsuzluklarıyla akıllara durgunluk vermiş ve aslında daha başlamadan sona ermişti.15 Temmuz denilince linç edilen Mehmetçikler, ölmüş askerlerimizin tekmelenmesi, başı kesilen askerimiz gibi insanlık dışı eylemler ... read more »

Tüm AKP'lilerin hocası: Fethullah Gülen!

content discovered on Friday, July 14, 2017

CHP Milletvekili Biçer, Abdullah Gül'ün Fethullah Gülen'i övdüğü bir video paylaştı.... Gül, FETÖ liderini böyle övmüş: "Hepimizin hocasıdır, ileri bir ilim adamıdır"CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, kendi Twitter hesabından "İnsan gerçekten hayret ediyor" mesajıyla birlikte bir video paylaştı... Video'da 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 15 Temmuz darbe girişimini organize ettiği iddia edilen Fethullah Gülen hakkında görüşleri yer alıyor.Gül, videoda Gülen için "Hepimizin hocasıdır. Sadece ... read more »

Emperyalist batıdan umut bekleyenler için öneml...

content discovered on Wednesday, July 12, 2017

SREBRENİCASuay KARAMANYugoslavya’nın iç savaş sonucunda dağılmasının ardından 1992 yılında Sırplar, Yugoslavya’yı oluşturan diğer halklara katliam yapmaya başlamışlardır. Savaştan önce 24.000 nüfusu olan Bosna-Hersek’in Srebrenica kenti, mülteciler ve dışarıdan kente sığınan insanlarla birlikte 60.000 nüfusa ulaşmıştır. Nüfusun artmasıyla Srebrenica artık hastalıklarla, açlıkla mücadele etmeye çalışan bir toplama kampına dönüşmüştür.Kenttekilerin kendilerini korumak için edindikleri silahlar da, Birleşmi... read more »

Top Performing Blogs
« Previous123456789Next »COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)