Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Gericileştirilmenin, özelleştirmenin kıskacı al...

content discovered on Sunday, September 17, 2017

ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDATSuay KARAMANToplumsal yaşamı kuran ve yön veren eğitim-öğretim, günümüzde siyasi iktidar tarafından toplumsal yaşamı parçalayıcı ve gericileştiren bir niteliğe büründürülmüştür. Ülkemizde yıllardır ve sistemli bir şekilde laik eğitim terk edilmektedir. Bir yılda 1002 imam hatip lisesi ve ortaokulu açarak, aydınlanma çağına ulaşacaklarını sananlar, şeriat yolunda hiç bir şeye aldırmadan hızla ilerlemektedirler. Bunun yanında son bir yılda 1777 özel okul açılması da, kamusal eğit... read more »

Cenaze saldırganının AKP fotoğrafları konuşuyor!

content discovered on Saturday, September 16, 2017

Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesine yönelik saldırıda yer alan şahsın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra Bilal Erdoğan ve Bakan Jülide Sarıeroğlu ile de fotoğrafları ortaya çıktı...Cenaze saldırganı, Bilal Erdoğan ve Bakan Sarıeroğlu ile de fotoğraf çektirmiş!HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Aysel Tuğluk'un annesi Hatun Tuğluk'un cenazesine Ankara'da saldırı düzenlenmişti...Olayın ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun saldırı düzenleyen grupta yer alan Murat Alp isimli şahısla fotoğraf ç... read more »

Saldırganla fotoğrafı olan Süleyman Soylu'ya is...

content discovered on Saturday, September 16, 2017

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Hakaret etmeyin, istifa edin Sayın Bakan!.." Süleyman Soylu'ya istifa çağrısı!CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Aysel Tuğluk'un annesinin cenazesine saldıran ve sonrasında gözatına alınan Murat Alp ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun fotoğrafına ve Bakanın yaptığı açıklamalara tepki gösterdi... Tezcan yaptığı yazılı açıklamada, “Hakaret etmeyin, istifa edin Sayın Bakan!” dedi.Tezcan şunları kaydetti : “İçişleri Baka... read more »

Hem YÜZSÜZ, hem PİŞKİN üstelik DANİSKASI!

content discovered on Friday, September 15, 2017

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu’nca yürütülen FETÖ’nün avukat yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında, Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik hakkında cemaat kanallarının kapatıldığı dönemde digitürk aboneliğinden vazgeçtiği için gözaltı kararı vermişti...Böyle Pişkinlik Görülmedi FETÖ itirafçısı Hüseyin Gülerce sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı;“Kılıçdaroğlu’nun avukatı FETÖ’den gözaltına alındı. Eğer kripto FETÖ elemanı ise;avukatı... read more »

Atatürk’ün bize verdiği görevler

content discovered on Sunday, September 10, 2017

İKİ 9 EYLÜL Suay KARAMANÜlkemiz, tarihinin en sıkıntılı, en buhranlı günlerini geçirmektedir. Eşsiz liderimiz Atatürk’ün ölümünden sonra başlayan aydınlanma devrimine karşıt düşünceler, ülkemizin bugünkü ortaçağ karanlığına sürüklemesini sağlamıştır.Özellikle AKP iktidarı ile ülkemiz, karanlığın dibine doğru savrulmaktadır. Bugün laik eğitimden vazgeçilmiş, hukuksuzluk alıp başını gitmiş, tam bağımsızlığımız tartışılır duruma getirilmiş, demokrasi dışı tutum ve davranışlar her yere yansımış, sosyal devle... read more »

AKP'nin HIRSIZLIKLARI!

content discovered on Sunday, September 10, 2017

AKP Türkiye'yi şantaja açık hale getirdi Mehmet Ali GÜLLER Eski Bakan Zafer Çağlayan’ın da dahil edilerek genişletildiği ABD’deki Zarrab davasıyla ilgili önce bazı tespitler yapalım:1- Bu dava ABD’nin AKP hükümetini sıkıştırmakta kullandığı bir siyasi davadır. Fakat bu durum davanın konusu olan yolsuzluğun olmadığı anlamına gelmez. İkisi ayrı düzlemdir.2- 17-25 Aralık operasyonları FETÖ operasyonlarıydı. Fakat bu durum operasyonların konusu olan yolsuzluğun olmadığı anlamına gelmez. İkisi ayrı düzlemdi... read more »

17-25 Aralık'ın görünen yüzü!

content discovered on Saturday, September 09, 2017

Eski Bakan Zafer Çağlayan’ın Rıza Sarraf davasına dahil edilmesini değerlendiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bu yeni gelişme Adalet Bakanı’nın sık sık ABD’ye, Gülen’in iadesi için değil, bu dosya için, Sarraf için gittiğini gösteriyor” dedi... Zafer Çağlayan soruşturmanın görünen yüzü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni bir iddianame ile eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın ABD’deki Rıza Sarraf davasına dahil edilmesini, “Zafer Çağlayan, bu büyük yolsuzluk olayı ve soruşturmasının... read more »

"Hırsızlığı gizleyemezsiniz. Kokusu çıkar!"

content discovered on Friday, September 08, 2017

Dört eski bakan için kurulan komisyonun üyesi CHP’li Ali Özgündüz, iddianamenin sürpriz olmadığını söyledi. Özgündüz, “ABD açısından Sarraf’ın işlediği suçların iştirakçisi Çağlayan” dedi. Özgündüz, bu işin Sarraf’la ilgili referans mektubu yazan Muammer Güler’e de uzanabileceğini ileri sürdü...Muammer Güler de yargılanırTBMM’de Soruşturma Komisyonu kurulmasına ilişkin önergenin ilk imzacılarından olan CHP Parti Meclisi Üyesi ve Eski İstanbul Milletvekili Ali Özgündüz, ABD’de Rıza Sarraf hakkında açılan ... read more »

AKP ve ayak oyunları!

content discovered on Thursday, September 07, 2017

AKP’li Başakşehir Belediyesi’nden aldığı avukatlık ihalesi “FETÖ soruşturması kapsamında malvarlığına el konulunca” iptal edilen ismin ağabeyi Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nda (BTK) kurul üyesi çıktı. BTK üyesi Orhan Öğe aynı zamanda AKP’li Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin de bacanağı...Bak Sen Şu Tesadüfe! Cumhuriyet gazetesinden Aykut Küçükkaya’nın haberine göre; AKP’nin önemli isimlerinden Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli’nin bacanağı olan Orhan Öğe daha önce, Savunma Sanayi M... read more »

AKP’nin 'YOLSUZLUK' alışverişleri!

content discovered on Wednesday, September 06, 2017

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın “benden önce yolsuzluklar varmış. Bu geride kaldı, ben bunun takipçisiyim. Erkek olan şimdi yolsuzluk yapsın, göreyim bakayım” sözlerine selefi Faruk çelik’ten ağır yanıt geldi: “Sorumlu siyasetçi ne konuştuğunu bilir ya da varsa bir şey gereğini yapar...” AKP’de Yolsuzluk Gerilimi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’da bayram tatili sırasında çok konuşulacak açıklamalar yapmıştı...Fakıbaba, kendinden önce bakanlık ... read more »

Top Performing Blogs
« Previous12345Next »COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)