Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Binali’nin sakladığı ‘Gizli Serveti’

content discovered on Saturday, May 27, 2017

Daha önce Futbol Leaks dökümanlarını yayımlayan ve dünya çapında yankı uyandıran Avrupa araştırmacı gazetecilik ağı European Investigative Collaborations (EIC), bu sefer de Başbakan Binali Yıldırım’ın Off-Shore’daki gizli filosunu ortaya çıkardı.... Binali Yıldırım’ın sakladığı ‘Gizli Serveti’ EIC’nin yayımladığı belgelere göre Başbakan Yıldırım ve ailesi off-shore’cu çıktı. Yıldırım ailesinin vergi cennetlerine kayıtlı 11 kargo gemisi ve 7 gayrimenkulü var...140 milyon euroluk 11 kargo gemisi, Hollanda... read more »

AKP'li belediyeden ‘ARIZA’ yasaklar!

content discovered on Saturday, May 27, 2017

Ankara Valiliği, güneş battıktan sonra Ankara sokaklarında şarkı, türkü, marş söylemeyi bugün yasakladı. AKP'li Esenyurt Belediyesi de park alanı içerisinde evcil hayvan gezdirmeyi, bisiklete binmeyi, gondalda bağırmayı yasakladı. Bugün bir başka yasak/engelleme de yine AKP'li bir belediye tarafından gerçekleştiridi. CHP'li vekilin de katılacağı panel için verilen salon iptal edildi...AKP'li belediyeden şaşırtan yasaklarEsenyurt Belediyesi sınırları içinde yer alan bazı tabelalarda çok tuhaf yasakla yer ... read more »

Polis 18 gündür “DESTAN” yazamıyor

content discovered on Friday, May 26, 2017

Mustafa Kemal Atatürk'e ağır hakaretlerde bulunan Nurcu Hasan Akar'ı, polis 18 gündür bulamadı...Polisimiz bu kez “destan” yazamadıAlbayrak Holding’in sahibi olduğu TVNet'te yayımlanan "Derin Tarih" isimli programda Mustafa Kemal Atatürk ve manevi kızı Afet İnan hakkındaki hakaretler sonrasında programın konuğu Süleyman Yeşilyurt tutuklanmıştı...Programı sunan Atatürk düşmanı kripto Fethullahçı Mustafa Armağan ve Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu hakkında açılan soruşturma ise takipsizlik kararı ile sonuçlan... read more »

AKP'li Reşat Petek'in ‘SİCİL’i!

content discovered on Friday, May 26, 2017

Meclis 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat Petek basın toplantısı düzenleyerek raporu açıkladı...Haberin yokmuş gibi anlat pampa Meclis 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'nun taslak raporu açıklandı.Meclis 15 Temmuz Darbe Girişimini Araştırma KomisyonuBaşkanı Reşat Petek basın toplantısı düzenleyerek raporu açıkladı...Petek açıklamasında 'FETÖ yarım asırdır hazırlık yapıyordu' dedi.Petek açıklamasında "Darbe girişiminden önceki genel durum, olaylar, bastırma olayında... read more »

Gezi 4 yaşında: ‘Hayır daha bitmedi!’

content discovered on Friday, May 26, 2017

Taksim Dayanışması, Gezi Direnişi’nin, dördüncü yıldönümünü etkinliklerle karşılıyor. Taksim Dayanışması Sözcüsü Mücella Yapıcı, “Gezi’de barıştan, özgürlükten, doğadan, eşitlik ve dayanışmadan yana kurduğumuz hayatın peşinde olanların KHK’lerle, ihraçlarla, açlıkla, tutuklamalarla sınandığı bu karanlıkta, dayanışmamızdan vazgeçmiyoruz. ‘Hayır’ bitmedi, mücadeleye devam diyoruz” dedi...Gezi 4 yaşında: ‘Hayır daha bitmedi!’Taksim Dayanışması, Gezi Parkı direnişinin, dördüncü yıl dönümünü etkinliklerle ka... read more »

'Kavurmacı' sorusu TBMM Başkanı Kahraman'ı raha...

content discovered on Thursday, May 25, 2017

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Kavurmacı'nın tahliyesine ilişkin sorularının Meclis Başkanı İsmail Kahraman tarafından geri gönderildiğini açıkladı...TBMM Başkanı 'Kavurmacı' sorusunu geri gönderdiAKP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Kavurmacı'nın tartışmalı tahliyesinin sorulması TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı rahatsız etti...CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Kavurmacı'nın tahliyesine ilişkin Başbakan Binali Yı... read more »

Saray'a yaranmak için halkı tehdit eden çek-sen...

content discovered on Thursday, May 25, 2017

Halka yönelik tehditleriyle gündeme gelen ülkücü çek-senet tahsilatçısı Sedat Peker’e, “En Hayırsever İş Adamı” ödülü verildi. Ödülü Milliyet gazetesinin vermesi şaşkınlığa yol açtı. Mafya reislerinden Peker, referandumda "evet" kampanyası yürütmüştü...Sedat Peker’e ‘En hayırsever iş adamı’ ödülü! Milliyet Gazetesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde bu yıl çok tartışılacak bir olay yaşandı...Son olarak, 'Barış Akademisyenleri’ne ve başkanlık referandumunda “Hayır” ... read more »

“Darbeyi Genelkurmay ve MİT biliyordu”

content discovered on Wednesday, May 24, 2017

Eski Tuğgeneral Erhan Caha, “Bu vahim ve menfur darbe teşebbüsü, Genelkurmay Başkanı, Kuvvet Komutanları ve MİT müsteşarının, planı, bilgisi ve kontrolü dahilinde olmuştur.” dedi...FETÖ sanığı eski Tuğgeneral: “Darbeyi Genelkurmay ve MİT biliyordu” FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlerle ilgili aralarında sözde Yurtta Sulh Konseyi üyelerinin de bulunduğu 221 sanığın yargılandığı davanın bugünkü celsesinde Kara Kuvvetleri eski Kuvvet Geliştirme Başkanı T... read more »

Burhan Kuzu Fethullah Gülen'le fotoğrafı yayınl...

content discovered on Wednesday, May 24, 2017

AKP'li Burhan Kuzu, Fethullah Gülen'le yemek yerkenki fotoğrafını yayımlayan Odatv'ye tepki göstererek, "“Oda Tv denen kahpe yayın organı,20 yıl önceye ait fotoğrafı yayınlayarak aklı sıra basıncılık yaptığını zannediyor. Adı basın özgürlüğü" yazdı...Burhan Kuzu'danGülen'le fotoğrafınınyayımlanmasına tepki: ‘Odatv denen kahpe yayın organı...’AKP Milletvekili Burhan Kuzu’nun Fethullah Gülen’le birlikte yemekteyken çekilmiş fotoğrafları Odatvtarafındanyayımlandı...Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Pro... read more »

Cemaat yurdunda yanan çocukların ailelerinden ş...

content discovered on Wednesday, May 24, 2017

Adana’nın Aladağ ilçesinde Süleymancılar olarak bilinen cemaate ait öğrenci yurdunda çıkan yangındaki çarpıcı ayrıntılar TBMM raporunda yer aldı...Süleymancıların yurdunda yanan çocukların ailelerinden şok açıklamalar Adana’nın Aladağ ilçesinde Süleymancılar olarak bilinen cemaate ait öğrenci yurdunda çıkan yangında çocuklarını yitiren ailelerin TBMM Aladağ Yurt Yangınını Araştırma Komisyonu üyesi milletvekillerine anlattıkları tüyler ürpertti...Cumhuriyet gazetesinden Selda Güneysu’nun haberine göre,... read more »

« Previous12345678910Next »COPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)