Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Україна показала свою могутність - пройшло випр...

content discovered on Friday, May 26, 2017

На Одещині пройшов запуск нової ракети. Суто української розробки. За ходом випробувань спостерігав президент Петро Порошенко та секретар РНБО Олександр Турчінов. Повідомлення про це було опубліковано на офіційній сторінці українського президента у соціальній мережі . "Усі комплектуючи ракети вироблені в Україні. Це – наш спільний успіх! Бажаю якнайшвидше поставити нову ракету на озброєння української армії", – йдеться в дописі. read more »

У стилі «бохо»

content discovered on Saturday, May 06, 2017 in вишивка, моя схема

У нас, нарешті, потепліло, а це означає, що попереду чекає багато-багато довгих літніх вечорів! Таких, знаєте, із косими сонячними променями, в яких танцюватимуть ледь помітні пилинки; із заспокійливими співами цвіркунів; з пікніками на природі і квітами в волоссі… Усе це в мене десь глибоко в душі асоціюється із стилем «бохо», який вдало доповнюється пір’їнками і кольоровими намистинами. На цю ж тему я пропоную вам і свою чергову вишивку – ну що, стрибнемо в літо? «Бохо» чи не «бохо», а може – щось з і... read more »

Вирощування ананаса на балконі в домашніх умовах

content discovered on Wednesday, May 03, 2017 in ананас, балкон, як вирощувати

Перетворити балкон можна внісши в нього екзотику далеких країн. І зробити це під силу любителям зимового саду, адже такий сад хороший як для декоративних, так і плодових сортів. Хіба не заманливо звучить ідея такого тропічного раю в межах квартири? Але яким представникам екзотичної фауни віддати перевагу? Дикі фрукти які можна виростити в домашніх умовах: • Ананас • Цитрусові • Авокадо • Гранат • Фінік Можна експериментувати з будь-яким, але справа ця не проста. Оглянемо метод вирощування першого... read more »

Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей ...

content discovered on Saturday, April 29, 2017 in роман, фентезі, філософія

Оцінка: 7/10 Два роки, вісім місяців і двадцять вісім ночей.Салман Рушді// переклад Андрія Севенеця. – Видавництво Старого Лева, 2017. – 336 с.Історія британського письменника індійського походження (народився у Бомбеї) Салмана Рушді є широковідомою у світі. Іранський духовний лідер, рахбар (вождь) закликав мусульманську спільноту світу стратити автора за його роман «Сатанинські вірші», бо ніби текст суперечить вірі та є блюзнірським для його народу. Уже понад тринадцять років письменник знаходиться під... read more »

Потужний вибух у Луганську - терористи здригнулися

content discovered on Sunday, April 23, 2017

Уночі на 23 квітня окупований Луганськ здригнувся від потужного вибуху. У кількох квартирах повилітали шибки. Про це повідомляєLIGA.netпосилаючись на власні неофіційні джерела. Відомо, що вибух пролунав в містечку заводу "Жовтневої Революції" на вулиці Калугіна, біля колишнього Жовтневого військомату. Саме тут бойовики розмістили свою бронетехніку. Один з мешканців повідомив, що вибух пролунав біля 00-30 після опівнівночі. На місці події працювали "служби МНС" бойовиків. Інформація про жертви наразі в... read more »

Еріка Бауермайстер. Школа основних інгредієнтів

content discovered on Saturday, April 15, 2017 in бібліоманія

Книга Еріки Бауермайстер «Школа основних інгредієнтів» потрапила до мене неочікувано – подруга просто дала її мені в руки з єдиним коментарем: «Почитай, дуже смачно написано!» Про цього автора я ще не чула, а з кулінарією в мене відносини на «Ви» (ну, так вже склалося), тому перед тим, як бути прочитаною, книга вилежалася в мене десь тижнів зо два. Зате, коли до неї, нарешті, дійшла черга, то це був справді приємний сюрприз! Настільки приємний, що аж захотілося щось смачненьке приготувати – хто мене добр... read more »

Нічний Цирк - Ерін Морґенштерн

content discovered on Thursday, April 13, 2017 in фентезі

Оцінка: 8/10 Нічний цирк // переклад Є. Даскал. – Видавництво "Віват", 2017. – 480 с.Світ, який оточує нас, сповнений величезною кількістю таємниць, одні з яких ми змогли зрозуміти, інші залишаються загадкою або й узагалі невідомими для людини. Магія, яка робить його красивим та неперевершеним, знаходиться в кожній часточці нашої планети. Просто ми із вами не помічаємо нічого навкруги. Зазвичай, достатньо зупинитися, підняти голову, поглянути навколо і чарівність світу, в якому ми живемо, прийде до нас.... read more »

Олеський замок

content discovered on Monday, April 03, 2017 in ліхтарі, мандрівка, сім я

Давненько я не писала про свої подорожі, а вони, між тим, іноді таки відбуваються! Фотоматеріалу є багато, а от часу на його обробку – не дуже. Але сьогодні виправляюся і звітую про нашу недавню мандрівку замками Львівщини, серед яких був і загальновідомий Олеський замок. Отже, це були перші числа березня, погода похмура, зелені ще немає, тому фото вийшли, як з фільму жахів )) Зате середньовічна містична атмосфера відчувалася чудово – було навіть трохи моторошно, особливо в замковому саду… Але про все п... read more »

Мізері - Стівен Кінг

content discovered on Wednesday, March 29, 2017 in трилер

Оцінка: 9/10 Стівен Кінг. Мізері // переклад А. Рогози. – Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2015. – 384 с.Знайомство із творами Стівена Кінга стає чимось загадковим та незрозумілим. Кожен твір ставить на передній план свою унікальність та неординарний сюжет. Часто задумуюся, що автор асоціює себе зі своїми персонажами, передаючи їм свої страхи та фобії: боротьбу людини за життя на цьому тернистому шляху; боязнь того, що створене ним може стати більш реальним, ніж навколишній світ; передчуття, що... read more »

Top Performing BlogsCOPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)