Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Краків-Прага-Дрезден. Частина 3. Дрезден.

content discovered on Tuesday, September 19, 2017

Дорога у Дрезден пролягала через Судети. Краєвиди за вікном автобуса чимось нагадували рідні Карпати. І ось він - Дрезден поки що з вікна автобуса: Екскурсія історичною частиною міста яка була майже повністю знищена в роки другої світової війни і відбудована заново по фотографіях, описах і кресленнях. Тут мені хочеться сказати тисячу раз"Браво" німцям за те що відновили таку красу ! Браво ! Кілька фотографій з екскурсії: Складно повірити, але усі ці будинки відбудовані з руїн....А це гордість др... read more »

Краків-Прага-Дрезден. Частина 2. Прага.

content discovered on Monday, September 18, 2017

Початок Краків Наступним містом нашої подорожі була Прага - Злата Прага, місто неймовірної краси і величі. Так як я була одна, то вирішила записатися на усі факультативні екскурсії, правда, в кінці дня пошкодувала про своє рішення, бо так багато інформації в один день не здатен мозок опрацювати, та ще й після ночі проведеної в автобусі. Між екскурсіями рятувалася смачною празькою кавою. Перша екскурсія розпочалася в 7.15. Це було дуже мудре рішення керівників туру, тому що в таку рань більшість більш... read more »

Краків-Прага-Дрезден. Частина 1. Краків.

content discovered on Sunday, September 17, 2017

Одним з найкращих способів відпочинку, які придумали люди, на мій погляд - це подорожі.От наприкінці своєї відпустки зробила собі подарунок у вигляді подорожі.Це був тур вихідного дня, тобто подорож розпочиналася у п’ятницю, а закінчувалася в понеділок зранку.Виїхали зі Львова о 12 годині дня. Кордон перетнули швидко, витративши на всі формальності трошки більше двох годин. Це нам так пощастило! бо останнім часом перетин кордону це багатогодинна епопея.Першим містом подорожі був Краків.У Польщі є декільк... read more »

З 26-ю річницею Незалежності !

content discovered on Thursday, August 24, 2017

Найкраще свято - День Незалежності !Запорозький марш з фільму "Вогнем і мечем"Як це було: Слава Україні ! read more »

PROBLEM: FeedMedic Alert for blogspot/uSDQF

content discovered on Thursday, August 17, 2017

FeedBurner had trouble retrieving your Source Feed: http://all-for-schools.blogspot.com/feeds/posts/default?alt=rss The error message is: Error getting URL: 503 - Service Unavailable Actions you can take: Validate your Source Feed with Feed Validator. This service provides additional detail about the problem, and how to repair it. Resync your FeedBurner feed once you have repaired the source feed. read more »

Фортеця Алькасаба

content discovered on Sunday, July 30, 2017 in іспанія

АлькасабаАлькасаба - це мусульманський палац-фортеця, що височіє на схилі гори.А на вершині гори височитьфортеця Хібральфаро.Палац і фортеця з'єднані дорогою, оточеною зигзагоподібними стінами. За різними джерелами, Алькасабу побудували в період з 1057 по 1063 рік, за наказом берберського правителя Гранади, Бадіса бен Абуса.Для виконання поставленого завдання був використаний мармур, колони капітелі римського театру.У 1092 році палац заполонили альморавіди, в середині 12 століття - Альмохади. Щоб потра... read more »

Археологи виявили давньоримські монети в околиц...

content discovered on Sunday, July 30, 2017 in археологічні новини

У провінції Уельва знайдені давньоримські монети з золота та срібла. За словами фахівців компанії Atalaya Mining, відповідальної за проведення розкопок, мова йде про знахідку "величезної цінності і видатного археологічного значення".Всього вони виявили близько 40 монет, що датуються II століттям до н.е.З великою долею ймовірності вони відносяться до часів Нерона і Траяна. "Це приголомшливе відкриття, яке дозволить нам розширити наявні знання про долину річки Ріо-Тінто, яка була одним з найбагатших род... read more »

Переходжу на інший формат!

content discovered on Friday, July 28, 2017 in про мене

Майже чотири роки ведення блогу, безліч фотографій, вражень і думок з категорії "особисте" - віртуальна колекція спогадів підібралася чималенька! Моя потреба в такому інтернет-щоденнику нікуди не зникла, але сучасні можливості інтернет-мережі виводять це поняття на новий рівень. Ви ж теж помітили, що формат звичайного блогу дещо застарів? Ось і я про це. Не хочеться витрачати час на обробку фотографій та написання довгих постів (хоча розказати завжди є про що), а хочеться так: "клац-клац" - і готово! ... read more »

Top Performing BlogsCOPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)