Promote a Blog | Blog Directory | Content Marketing | Analytics | Blog | FAQ |

Explore » Blog Directory of Selected Blogs
Connect » Authentic Blogger Community
Discover » Featured Blogs and Topics

Основні правила обрізки яблунь

content discovered on Wednesday, November 22, 2017 in дерево, обрізка, яблоко

Щоб збільшити плодоносні властивості яблуні, її потрібно періодично обрізати. Але потрібно знати за якими правилами краще обрізати яблуню, інакше її можна сильно пошкодити. Крім того за допомогою обрізання можна надати своєму саду дуже красивий і естетичний вигляд.Необхідний інструмент Для обрізки дерев досить буде мати секатор і садовий ніж, який має викривлене лезо. Для обрізки товстих гілок і роботи в обмежених просторах слід використовувати викривлену пилу з зубцями на одному боці. Інструмент потрі... read more »

Захисти себе в мережі інтернет!

content discovered on Tuesday, November 07, 2017 in в мережі, захист, небезпека, інтернет

Захисти себе в мережі!Сучасне життя неможливе без інтернету. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання інтернету очевидні.Але, як будь-яка складна інфраструктура, інтернет містить багато небезпек, нехтування якими може призвести не просто до втрати спокою, але й істотних грошових коштів.Кожен, хто працює з мережею, щоб не випробовувати на собі її «темні» сторони, повинен знати потенційні джерела небезпеки та вміти захищати себе й своїх менш «пр... read more »

Виступ творчої групи Яготинського НВК №3 "Циган...

content discovered on Friday, October 27, 2017

ІІ засідання голів учнівського самоврядування відбулося 27 жовтня 2017 року у приміщенні Яготинського БДЮТ. Сьогодні це незвичайні збори. Активна молодь Яготинщини вирішила провести традиційне засідання нетрадиційно, і заразом відзначити свято Хеллоуїна. Що з цього вийшло, читайте нижче!Виступ творчої групи Яготинського НВК №3 "Циганочка з виходом"Святкова феєрія розпочалася згодом. Але й саме засідання проходило жваво і напрочуд активно. Весь день був якийсь незвичайний.Керуюча районного центру учнівськ... read more »

Грузинські археологи розкрили ще одну таємницю ...

content discovered on Monday, September 25, 2017 in археологічні новини

ГрузинськіархеологирозкрилищеоднутаємницюмешканцівкелійсередньовічногопечерногокомплексуДавид-Гареджі.ФахівціНаціональногомузеюГрузіївиявилиміднийпосуд,керамікуісвічникивЛавріСвятогоДавида,якапредставляєсобоюкомплексвисіченихвскелічернечихкелійідодатковихприміщень.Археологивважають,щопредметивідносятьсядопізньогосередньовіччя.Весьпосудпрекраснозберігся.ПрознахідкунасвоїйсторінцівFacebookповідомиводинзкерівниківекспедиції,професорДержавногоуніверситетуІльїНодарБахтадзе.«Імовірно,цестоловийскарб,членимонас... read more »

Top Performing BlogsCOPYRIGHT NOTICE: BlogUpp does not claim ownership of any content distributed via this blog directory and its content marketing channels.
The authors of the blogs featured above are assumed to be the content owners. BlogUpp is a blog promotion and content marketing service. Learn more

Terms of Service | Privacy Policy | Copyright © 2017, BlogUpp (aka BlogUp)